Úvod » Přípravka

PŘÍPRAVKA

publikováno 01.08.2017 (aktualizováno 12.10.2017)

PŘÍPRAVKA


Aktuální TABULKA a VÝSLEDKY soutěže STARŠÍ PŘÍPRAVKY ZDE, MLADŠÍ PŘÍPRAVKY ZDE.


Tréninky

Každou středu a pátek již od 16:00 do 17:30, pokud nebude určeno jinak. Od 1.11. budou tréninky probíhat v hale - rozpis zatím není potvrzen.


Výsledky

Starší přípravka:

Pustiměř - Švábenice 2:11 (0:4)

Bárdy Michal 2x

Brankovice - Pustiměř 11:1 (5:0)

Bárdy Michal

Pustiměř - Vyškov "A" 2:6 (1:2)

Bárdy Michal 2

Hoštice - Pustiměř 6:1 (2:1)

Mazel Lukáš 1

Bohdalice : Pustiměř 4:8 (2:4)

Bárdy Michal 3, Emperger Matěj 3, Výmola David 1, Mazel Lukáš 1

Pustiměř : Habrovany 8:7 (3:4)

Výmola David 4, Bárdy Michal 3, Mazel Lukáš 1

Mladší přípravka:

Pustiměř - Letonice 15:0 (7:0)

Filip Ambrož 5x, Jakub Ambrož 2x, Martin Štěbra 2x, Kryštof Hošek 2x, Václav Vondráček 2x, Jindřich Šafář 1x, Tomáš Krejčí 1x

Brankovice - Pustiměř 11:8 (2:3)

Ambrož David 1, Ambrož Jakub 1, Ambrož Filip 4, Štěbra Martin 1, Vondráček Václav 1

Pustiměř - Vyškov "A" 1:29 (0:10)

Ambrož Filip 1

Drnovice "B" - Pustiměř 13:5 (7:2)

Ambrož Filip 2, Hošek Kryštof 2, Štěbra Martin 1

Bohdalice : Pustiměř 10:5 (4:3)

Ambrož Filip 2, Štěbra Martin 2, Ambrož Jakub 1

Pustiměř : Kučerov 21:3 (10:1)

Ambrož Filip 6, Štěbra Martin 5, Ambrož Jakub 3, Hošek Kryštof 3, Ambrož David 2, Šafář Jindřich 1, Krejčí Tomáš 1


Soupiska STARŠÍ PŘÍPRAVKY – 2017/2018

 

Jméno Ročník Pozn.
BÁRDY Michal 2008  
EMPERGER Matěj 2007  
MAZEL Lukáš 2008  
MICHÁLEK Jan 2007  
POSPÍŠIL Marek 2007  
POUR Luděk 2008  
PROVAZNÍK Lukáš 2008  
ŠPIČÁK Jan 2008  
ŠTULO David 2007  
VÝMOLA David 2006  
HLADÍKOVÁ Kristýna 2007  
JURŮJOVÁ Beáta 2006  
KOSTIHOVÁ Tereza 2007  

Soupiska MLADŠÍ PŘÍPRAVKY – 2017/2018

Jméno Ročník Pozn.
AMBROŽ David 2010  
AMBROŽ Filip 2009  
AMBOŽ Jakub 2009  
DVOŘÁK Michal 2009  
HOŠEK Kryštof 2010  
HRACHOVEC Ludvík 2010  
CHLUDIL Matěj 2011  
ISING Gabriel 2009  
KREJČÍ Tomáš 2010  
PROVAZNÍK Tomáš 2009  
ŠAFÁŘ Jindřich 2010  
ŠTĚBRA Martin 2010  
ŠTULO Jakub 2010  
VONDRÁČEK Václav 2011  
HLADÍKOVÁ Sabina 2010  
KOSTIHOVÁ Zuzana 2009  

Realizační tým

 

Jméno

mobil

Trenér starší přípravka

SNÍDAL Petr

 737 449 057

Trenér starší přípravka

ZAHRADNÍČEK Lukáš

 739 935 811

Trenér mladší přípravka

HOŠEK Milan

 602 592 837

Trenér mladší přípravka

ŠTĚBRA Ladislav

 601 582 458

Kalendář akcí

« 10 / 2017 »
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení


Panska moda na Zoot.cz