Úvod » Přípravka

PŘÍPRAVKA

publikováno 01.08.2017 (aktualizováno 29.10.2017)

PŘÍPRAVKA


 Tréninky

Od 2.11. tréninky ve spotovní hale ZŠ Pustiměř.

Tréninky mladší přípravka: Každé pondělí 16:00-17:00, každý čtvrtek 17:00-18:00.

Tréninky starší přípravka: Každé pondělí 17:00-18:00, každý čtvrtek 16:00-17:00.


Výsledky

Starší přípravka:

Ivanovice n/H - Pustiměř 9:1 (6:1)   Bárdy Michal 1

Pustiměř - M. Prusy 4:0 (2:0)   Pospíšil Marek 2, Kostihová Tereza 1, Výmola David 1

Vyškov "B" - Pustiměř 24:1 (11:0)   Mazel Lukáš 1

Pustiměř - Drnovice "A" 3:9 (1:6)   Bárdy Michal 2, Pospíšil Marek 1

Pustiměř - Švábenice 2:11 (0:4)   Bárdy Michal 2

Brankovice - Pustiměř 11:1 (5:0)   Bárdy Michal

Pustiměř - Vyškov "A" 2:6 (1:2)   Bárdy Michal 2

Hoštice - Pustiměř 6:1 (2:1)   Mazel Lukáš 1

Bohdalice : Pustiměř 4:8 (2:4)   Bárdy Michal 3, Emperger Matěj 3, Výmola David 1, Mazel Lukáš 1

Pustiměř : Habrovany 8:7 (3:4)   Výmola David 4, Bárdy Michal 3, Mazel Lukáš 1

Tabulka soutěže
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 MFK B 10 10 0 0 194:26 30
2 MFK A 10 9 0 1 102:41 27
3 Ivanovice na Hané 10 6 1 3 77:42 19
4 FKD A 9 6 0 3 66:46 18
5 Švábenice 10 5 0 5 87:60 15
6 Brankovice 10 5 0 5 55:69 15
7 Hoštice-Heroltice 10 4 1 5 57:68 13
8 Pustiměř 10 3 0 7 31:87 9
9 Habrovany 9 2 1 6 37:92 7
10 Bohdalice 10 0 2 8 24:115 2
11 M.Prusy 8 0 1 7 15:99 1
 Soupiska          
 Jméno Ročník Počet gólů
 BÁRDY Michal 2008 14
 EMPERGER Matěj 2007 3
 MAZEL Lukáš 2008 4
 MICHÁLEK Jan 2007  
 POSPÍŠIL Marek 2007 3
 POUR Luděk 2008  
 PROVAZNÍK Lukáš 2008  
 ŠPIČÁK Jan 2008  
 ŠTULO David 2007  
 VÝMOLA David 2006 6
 HLADÍKOVÁ Kristýna 2007  
 JURŮJOVÁ Beáta 2006  
 KOSTIHOVÁ Tereza 2007 1

Mladší přípravka:

Ivanovice n/H - Pustiměř 9:3 (3:1)   Ambrož Filip 1, Ambrož Jakub 1, Štěbra Martin 1

Pustiměř - Drnovice "A" 1:15 (1:7)   Ambrož Filip 1

Vyškov "B" - Pustiměř 11:7 (4:4)   Ambrož Filip 3, Štěbra Martin 3, Hošek Kryštof 1

Pustiměř - Letonice 15:0 (7:0)    Ambrož Filip 5, Ambrož Jakub 2, Štěbra Martin 2, Hošek Kryštof 2, Vondráček Václav 2, Šafář Jindřich 1, Krejčí Tomáš 1

Brankovice - Pustiměř 11:8 (2:3)   Ambrož David 1, Ambrož Jakub 1, Ambrož Filip 4, Štěbra Martin 1, Vondráček Václav 1

Pustiměř - Vyškov "A" 1:29 (0:10)   Ambrož Filip 1

Drnovice "B" - Pustiměř 13:5 (7:2)   Ambrož Filip 2, Hošek Kryštof 2, Štěbra Martin 1

Bohdalice : Pustiměř 10:5 (4:3)   Ambrož Filip 2, Štěbra Martin 2, Ambrož Jakub 1

Pustiměř : Kučerov 21:3 (10:1)   Ambrož Filip 6, Štěbra Martin 5, Ambrož Jakub 3, Hošek Kryštof 3, Ambrož David 2, Šafář Jindřich 1, Krejčí Tomáš 1

Tabulka soutěže
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 MFK A 9 9 0 0 168:29 27
2 FKD A 9 8 0 1 147:66 24
3 Ivanovice n/H 9 7 0 2 128:40 21
4 Brankovice 9 6 0 3 138:93 18
5 Bohdalice 9 5 0 4 107:102 15
6 MFK B 9 4 0 5 117:112 12
7 FKD B 9 3 0 6 95:87 9
8 Pustiměř 9 2 0 7 66:101 6
9 Letonice 9 1 0 8 45:201 3
10 Kučerov 9 0 0 9 19:199 0
 Soupiska
 Jméno Ročník Počet gólů
 AMBROŽ David 2010 3
 AMBROŽ Filip 2009 25
 AMBOŽ Jakub 2009 8
 DVOŘÁK Michal 2009  
 HOŠEK Kryštof 2010 8
 HRACHOVEC Ludvík 2010  
 CHLUDIL Matěj 2011  
I SING Gabriel 2009  
 KREJČÍ Tomáš 2010 2
 PROVAZNÍK Tomáš 2009  
 ŠAFÁŘ Jindřich 2010 2
 ŠTĚBRA Martin 2010 15
 ŠTULO Jakub 2010  
 VONDRÁČEK Václav 2011 3
 HLADÍKOVÁ Sabina 2010  
 KOSTIHOVÁ Zuzana 2009  

Realizační tým

 

Jméno

mobil

Trenér starší přípravka

 SNÍDAL Petr

 737 449 057

Trenér starší přípravka

 ZAHRADNÍČEK Lukáš

 739 935 811

Trenér mladší přípravka

 HOŠEK Milan

 602 592 837

Trenér mladší přípravka

 ŠTĚBRA Ladislav

 601 582 458

Kalendář akcí

« 12 / 2017 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce



Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery